Apartmán Pálava

Mezonetový apartmán č.1, v apartmánovém komplexu Pálavské vinohrady, honosící se titulem Stavba roku JMK 2012, vám nabízí velmi komfortní a moderní vybavení. V přízemí ubytování se nachází vstupní chodba, sociální zařízení, obývací pokoj a kuchyňský kout. Vstupní chodba je dále vybavena rozlehlou šatní stěnou s velkým zrcadlem a věšákovou stěnou s botníkem. Koupelna, která disponuje podlahovým vytápěním, nabízí velmi prostorný sprchový kout, zrcadlovou stěnu, velké umyvadlo a toaletu.Obývací pokoj je vybaven rohovou rozkládací sedací soupravou, velkým smart LCD televizorem s plnou výbavou (web.prohlížeč, 3D technologie, WI-FI), konferenčím stolkem a velkým taburetem. Součástí prostoru je jídelní stůl s pohodlným posezením a kuchyňský kout vybavený sklokeramickou deskou, lednicí, mikrovlnou troubou, myčkou na nádobí a kávovarem (Tassimo Bosch).

V celém přízemí je vyhřívaná podlaha z exotického dřeva. Útulnost a design pokoje umocňuje variabilní osvětlení v celém apartmánu. Zvláště efektní částí je led diodové osvětlení nad sedací soupravou. Celý prostor je klimatizován.

V podkrovním mezonetu (galerii) je romantická ložnice, ze které můžete pohodlně pozorovat noční oblohu plnou hvězd, modravou hladinu novomlýnské přehrady, zříceninu Děvičky na samém vrcholku Pálavy, nebo sledovat televizor či dění na terase, která je součástí ubytování. Zajímavostí je nadstandartní prostorná manželská postel o rozměrech 190 x 220 cm. Francouzským oknem, jehož součástí jsou vertikální žaluzie a protihmyzová roleta, vejdete na rozlehlou terasu, vybavenou kvalitním zahradním nábytkem z polyratanu. Posezení v pohodlných křeslech a dobré moravské vínko vám zpříjemní překrásný výhled na vodní plochu přehrady s přístavem plným jachet a na vrcholky Pálavských vrchů. Nenechte si ujít východ slunce u ranní kávy, je to velmi emotivní zážitek.

 

K dispozici jsou vám také pohodlná lehátka z polyratanu, která jsou vhodná ke slunění či odpočinku. Večer vám určitě přijde vhod plynový gril. Před nepříznivým počasím je pergola terasy zastřešena bezpečnostním kaleným sklem. Celkový dojem vám zpříjemní zahrádka po obvodu terasy. V suterénu apartmánu je možnost využití sklepní kóje č. 1 pro uskladnění cyklistického a jiného sportovního vybavení.

 

en_GBEnglish